The Crew: “Sahibinden Değişensiz, Az Kullanılmış, Servis Bakımlı Soygun Aracı” The Crew: “Sahibinden Değişensiz, Az Kullanılmış, Servis Bakımlı Soygun Aracı”
2014 Sonbaharı iple çekme sebebi olan The Crew ‘ün yapımcısı Ubisoft sabırsızlıkla bekleyen oyun severlere küçük bilgiler vererek heyecanlarını zirvede tutmaya devam ediyor. Açık... The Crew: “Sahibinden Değişensiz, Az Kullanılmış, Servis Bakımlı Soygun Aracı”

2014 Sonbaharı iple çekme sebebi olan The Crew ‘ün yapımcısı Ubisoft sabırsızlıkla bekleyen oyun severlere küçük bilgiler vererek heyecanlarını zirvede tutmaya devam ediyor. Açık Dünya MMO yarış oyunu olan The Crew, vadettikleri ile 2013 E3 fuarının yıldızı olmuştu.
The Crew’ün yaratıcı yönetmeni Julian Gerighty oyunun PS4 ve Xbox One’da 1080p ve 30 fps olacağını doğruladı. PC sürümünün de bundan geri kalmayacağını belirten Gerighty, “Bütün platformlarda aynı eşitliği sağlamak bizim için çok önemli.” dedi. Grafik için bile eşitlik önemliyken, oyuna kazanılan crew credits dışında gerçek para ile arabaları modifiye etmenin oyun ekonomisi ve oyunun “öde-kazan” olmaması için neler yapılacağı hala merak konusu.

 Cem Pirpak

Cem “ MuMiMaW” Pirpak Oyun dünyası ile tanışması "kasetli Commodore 64" ile oldu . Diablo , World of Warcraft , League of Legends oyunlarında beta testerlik yaptı. MuMiMaW nicki ile Amerika serverlerinde başarı ile temsil etti ülkesini. Şimdi Fragtist'in deniz manzaralı ofisine uğramadan video prodüksiyon ve TV departmanının yöneticiliğini yapmakta.