Kategoriler

Cyberpunk 2077’de Uçan Araçlar Olabilir

CD Projekt RED verdiği iş ilanı, Cyberpunk 2077 oyununda uçan araçların olacağı ihtimalini canlandırdı. Detaylar haberimizde.

Witcher serisi ile ünlenen CD Projekt RED‘in yeni oyunu Cyberpunk 2077 hala bütün gizemini koruyor. Ancak şirketin web sitesinde “Vehicle Gameplay Programmer” adında bir iş ilanı yayımlandı. Bu iş ilanı da yeni RPG oyunlarının uçan binekler içeriyor olabileceği ihtimalini canlandırdı. Tabii ki bu bilgi hiçbir şeyi kanıtlamıyor. Ancak oyunun fütüristik yapısı ve yapımcıların bu yılın başında yaptıkları açıklamaya göre bu iş ilanının yeni RPG oyunları için olma ihtimali yüksek.

Yayımlanan iş ilanında; “CD Projekt RED, Varşova’daki seçkin ekibimize katılmak üzere Gameplay Programmer arıyor. Bu pozisyonda çalışacak arkadaşlar, Gameplay & Level Designers ekibi ile araçlarla ilgili kodların tüm mimarisini oluşturacak ve bu araçların sürüş/uçuş fizikleri üzerinde çalışacak.”

CD Projekt RED bir diğer iş ilanında; Krakow stüdyosunu en kısa zamanda iki hatta üç katına çıkarmak istediklerinden de bahsetti. 2013 yılında açılan stüdyo, Varşova stüdyosu ile Cyberpunk 2077’nin de içinde bulunduğu birçok projede beraber çalıştı.

Yeni RPG hakkında henüz çok fazla bilgiye sahip değiliz. Ancak şirket Mart ayında, oyunun tanıtımının çok uzak olmadığını belirtmişti.

Monster ve Gamecell Online Finalleri Sonuçlandı

Görüntülenmeler:
5
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri