Daha Fazla “Bitirmek” İsteyenlere: Mortal Kombat X Geliyor! Daha Fazla “Bitirmek” İsteyenlere: Mortal Kombat X Geliyor!
Ünlü dövüş oyunu serisi Mortal Kombat’ın yeni oyunu duyuruldu: Mortal Kombat X Serinin yaratıcısı Ed Boon bir süredir hayranlarını Twitter’dan dürtüklüyordu ve sonunda Mortal... Daha Fazla “Bitirmek” İsteyenlere: Mortal Kombat X Geliyor!

Ünlü dövüş oyunu serisi Mortal Kombat’ın yeni oyunu duyuruldu: Mortal Kombat X

Serinin yaratıcısı Ed Boon bir süredir hayranlarını Twitter’dan dürtüklüyordu ve sonunda Mortal Kombat X duyuruldu. Şimdiye kadar çıkmış en kanlı Mortal Kombat oyunu olmaya aday X’de, tüm platformlara yayılmış bir online turnuva deneyimi vaadediliyor. Ayrıca oyunun hikayesi, en ünlü karakterleri Sub-Zero ve Scorpion etrafında yoğunlaşacakmış, yani klan savaşları söz konusu olabilir.

Mortal Kombat X

Her ne kadar basın duyurusunda “yeni nesil grafikler” ve “karşılaştırılamayacak sinematik sunum” deniliyorsa da, aşağıda göreceğiniz fragmanın oyun içinden görüntü olduğunu pek sanmıyoruz.

Verilen bilgiye göre Mortal Kombat X, 2015’de piyasaya çıkacak. Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4 ve PC platformlarında oynanabilecek oyun ile itinayla kafa göz (ve bilimum kemikleri) kırmaya devam edeceğiz.Burak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.