Dans dans dans! Dans dans dans!
Sonu gelmeyen canavarları öldürmekten , 3. Dünya ülkelerini kurtarmaktan sıkıldınız mı ?  Elinize silah almanız gerekmeyen bir oyun arayışındaysanız 5Street  belki aradığınız oyun olabilir.... Dans dans dans!

Sonu gelmeyen canavarları öldürmekten , 3. Dünya ülkelerini kurtarmaktan sıkıldınız mı ?  Elinize silah almanız gerekmeyen bir oyun arayışındaysanız 5Street  belki aradığınız oyun olabilir. 5Street , ister tek başınıza isterseniz grup halinde 30 kişiye kadar dans etmenize imkan sağlıyan bir F2P MMO Dans oyunu. Sosyalleşme ve en son müzikleri dinleyerek zaman geçirmenin yanısıra video-sohbet ile yeni arkadaşlar edinmeniz de mümkün. Moda kısmına da ağırlık veren oyun çok geniş bir gardrop sunarak karakterinizi kişiselleştirmenizi hayal gücünüz ile sınırlıyor. Daha detaylı bilgi ve ücretsiz indirmek için http://5s.playsnail.com/

 Cem Pirpak

Cem “ MuMiMaW” Pirpak Oyun dünyası ile tanışması "kasetli Commodore 64" ile oldu . Diablo , World of Warcraft , League of Legends oyunlarında beta testerlik yaptı. MuMiMaW nicki ile Amerika serverlerinde başarı ile temsil etti ülkesini. Şimdi Fragtist'in deniz manzaralı ofisine uğramadan video prodüksiyon ve TV departmanının yöneticiliğini yapmakta.