Dark Souls 3 The Ringed City DLC’sinin Çıkış Tarihi Belli Oldu Dark Souls 3 The Ringed City DLC’sinin Çıkış Tarihi Belli Oldu
Son zamanlarda adından sıkça bahsettiren aksiyon / RPG oyunu Dark Souls 3'ün yeni ve son ücretli DLC'si yolda. Dark Souls 3 The Ringed City DLC’sinin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Bandai Namco‘nun yayımcılığını yaptığı, From Software‘in geliştirdiği son zamanların en zor oyun serisi Dark Souls oyunun son yapımı Dark Souls 3‘ün yeni ücretli DLC’si yolda.

Oyunun resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre “The Ringed City” adı verilen DLC, 28 Mart tarihinde çıkışını gerçekleştirecek.

Üçüncü oyunun, son ücretli DLC’si olan The Ringed City; yeni bir bölgeler, bosslar, zırh setleri, düşmanlar, sihir ve eşyalar içeriyor. Eğer henüz bu fantastik ve zorlayıcı evrenin üçüncü oyununu oynamadıysanız, oyunun incelemesi size yardımcı olabilir.

Oyunun Season Pass’ine sahip oyuncular, diğer DLC’ler gibi The Ringed City DLC’sine de ücretsiz sahip olacaklar. Oyunun son DLC’sine buradan, Season Pass’ine de buradan ulaşabilirsiniz.

ASUS ROG Maximus IX Code Anakart İncelemesi