Davetlisiniz – Back to School Party #3 Davetlisiniz – Back to School Party #3
Back to School Party 3 ile hem eğlenme hem de bir okula yardım etme şansı bulacaksınız Hazır okullar açılmışken, sizi ilginç bir partiye davet... Davetlisiniz – Back to School Party #3

Back to School Party 3 ile hem eğlenme hem de bir okula yardım etme şansı bulacaksınız

Hazır okullar açılmışken, sizi ilginç bir partiye davet edelim. Şırnak İdil Atatürk İlköğretim Okulu ve Mardin Temelli İlköğretim Okulu için yapılan iki partiden sonra, üçüncüsü düzenlenecek bu özel gecede toplanan kitaplar Mercedes-Benz ve n11’in katkılarıyla Edirne Büyükevren Aziz Yörük Ortaokulu’na bağışlanacak.

Nasıl mı?

Bu partiye giriş kitap ile! Ne kadar getirirseniz, fark etmez. 18 yaşından büyük herkes, yanlarında getirecekleri en az bir kitapla partiye katılabilecek. Geçtiğimiz yıllarda 5000’den fazla kitap yeni sahiplerine kavuştu. 10 Ekim Cumartesi saat 21:00’de, Point Hotel Barbaros içerisinde yer alan The Game for Big Kids‘te gerçekleşecek olan bu etkinlik ile eğlencenin dibine vurmaya sizi de bekliyoruz!

Fragtist Back to School PartyCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.