Dead Island 2 Koleksiyon Kutu İçeriğine Siz Karar Verin Dead Island 2 Koleksiyon Kutu İçeriğine Siz Karar Verin
Gelecek sene piyasaya çıkacak Dead Island 2 oyununun koleksiyon kutusunda neler olacak? İşte oyunun yayıncısı Deep Silver firması, Collector’s Edition içeriği konusunda oyunculardan yardım... Dead Island 2 Koleksiyon Kutu İçeriğine Siz Karar Verin

Gelecek sene piyasaya çıkacak Dead Island 2 oyununun koleksiyon kutusunda neler olacak?

İşte oyunun yayıncısı Deep Silver firması, Collector’s Edition içeriği konusunda oyunculardan yardım istiyor. Bu linkteki anketi doldurarak Dead Island 2 kutusunda neler olmasını istediğinizi seçip, Deep Silver’a yol gösterebilirsiniz.

Seçenek listesinde dev bir diaroma setinden içecek soğutma çantasına, radyolu alarm saatinden sırt kaşımak için zombi koluna kadar her şey var. Ama tabii ki listedeki en müthiş seçenek “gerçek bir zombi”! Bunu mutlaka işaretleyin ki, Deep Silver sayesinde gerçek bir zombi görebilelim.

Formu doldurmak için buraya tıklayabilirsiniz.

http://www.youtube.com/watch?v=taQ3Rjm7k-UBurak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.