Dead or Alive: Xtreme 3’ün Uzun Oynanış Videosu Dead or Alive: Xtreme 3’ün Uzun Oynanış Videosu
Team Ninja tarafından geliştirilen ve Koei Tecmo tarafından yayımlanacak olan Dead or Alive: Xtreme 3’ün uzun oynanış videosu yayımlandı. Dead or Alive: Xtreme 3’ün Uzun Oynanış Videosu

Team Ninja tarafından geliştirilen ve Koei Tecmo tarafından yayımlanacak olan Dead or Alive: Xtreme 3’ün uzun oynanış videosu yayımlandı.

Önümüzdeki aylarda ücretsiz bir sürümünün de piyasaya çıkacağı düşünülen Dead or Alive: Xtreme 3 oyunu Playstation 4 platformunda Fortune adıyla satışa sunulurken PlayStation Vita platformunda da Venüs adıyla yayımlandı. Geliştirici ekip tarafından yapılan açıklamada olduğu gibi bu videoda da oyunda kullanılan Soft Engine 2.0 grafik motorunun üstün yeteneklerine tanık oluyoruz.

Dead or Alive: Xtreme 3‘ün 24 Mart 2016 tarihinde Playstation 4 ve PS Vita platformları için piyasaya çıkacağını da belirtelim. Son olarak yayımlanan oynanış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

İyi seyirler.Özgür Deveci Editor

Amatör Fotoğrafçı, Bilim Kurgu Meraklısı, Sinema Tutkunu, Anime & Manga Hayranı, MOBA & MMORPG Bağımlısı, Nightcore Aşığı, Galatasaray Taraftarı ve Oyun Editörü