Destiny 2 Çok Yakında Tanıtılabilir Destiny 2 Çok Yakında Tanıtılabilir
Destiny 2'nin 2017 yılında geleceği duyurulmuştu. Ancak Playstation Experience etkinliğinde daha fazlasını öğrenebiliriz. Destiny 2 Çok Yakında Tanıtılabilir

Destiny 2 bir sır değil. Bungie ve Activision, yeni oyunun 2017 yılında geleceğini doğrulamıştı. Ancak bu bilgi, bizi daha fazlasını öğrenme isteğinden alıkoymuyor ve yakın zamanda yeni bilgiler öğrenebiliriz.

Oyunun geliştiricisi Bungie, hayranları ile düzenli iletişim halinde olduğu Weekly Update‘inde, önümüzdeki iki hafta boyunca programını ana hatları ile çizdi.

Bungie çalışanı David “Deej” Dague ayrıca şu açıklamayı yaptı: “Bir hafta sonra, Anaheim, California için çantalarımızı hazırlayacağız. Görevimizin detayları hala gizli. Ancak sonuna gelmek üzereyiz.”

Yapılan açıklamadan sonra 3-4 Aralık tarihinde düzenlenecek Playstation Experience etkinliğinde, Destiny 2 hakkında bilgiler öğrenebilme ihtimalimiz oldukça yüksek ve belki oyuncular, oyunun demosunu bile bu etkinlikte deneyebilir. Ancak çok fazla heyecanlanmamak lazım. İlk oyun ile ilgili bir içerik de duyurulabilir.

Dishonored 2 İçin Ücretsiz İçerik Güncellemesi Geliyor