Kategoriler

Destiny 2 İçin Bungie Neler Planlıyor

Bungie, Destiny 2 için uzun vadeli planlarının bu sezonda itibaren belli olmaya başlayacağını açıkladı. Yapım yönetmeni Justin Truman, “Son zamanlarda oyunla ilgili artan bir endişe listesi var: Trials, hile yapanların artışı, yeni sezon modelimiz, kazandığınız ödüller ile satın aldığınız eşyalar arasındaki denge.

“Geri bildirimlerinizi okurken bu konuların her birini yakından izliyor ve tartışıyoruz. Topluluk yöneticilerimiz Bungie’deki herkesin dinlediğini temin ederim. Ama bu sorunları düzeltmek için biraz farklı bir şey deneyeceğiz. Bu Sezonun geri kalanında her hafta, dev ekibin farklı üyelerinden şu anda Destiny 2 içindeki en önemli konuları ve onlar hakkında ne yapmayı planladığımızı güncelleyeceğiz.”

Oyuncu memnuniyetsizliği arttıkça Truman, oyuncuları gelecekte ‘Bu Hafta Bungie’de’ blog yazılarında yer alması gereken konuları önermeye davet etti. Gelecek haftaki yazıda, oyunun sezon modelini tartışılacak. Luke Smith de dahil olmak üzere birçok oyuncunun oyuna sağlıksız, bir şeyler kaçırıyorum hissi kattığını kabul ediyor. Ayrıca topluluk yöneticisi Cozmo’nun yakın zamanda bir Reddit gönderisinde bounty sisteminin fazlasıyla oyuncuları yorduğunu kabul etmiş.

Başka bir deyişle, Bungie’nin önümüzdeki haftalarda tartışacağı değişikliklerin çoğu, 12’nci sezonun gelişiyle oyuna eklenecek. Yüksek bir ihtimalle sezon 12 ve ona eşlik eden Shadowkeep boyutunda bir genişleme gelmesi deolası. Ancak, gelecek sezon hala bazı yaşam kalitesi değişiklikleri görebilir. Bungie daha önce sezon 11’in 3. yılın geri kalanındaki farklı unsurlarını bir araya getireceğini söylemişti.

Wolfenstein Dünyası Masaüstüne Geliyor

Görüntülenmeler:
7
İlgili etiketler:
· · ·
İlgili Kategoriler
Haber · Konsol · Oyun Haberleri · PC · PlayStation · XBox