Destiny 2’nin İlk Fragmanı Yayımlandı ve Yeni Detaylar Geldi Destiny 2’nin İlk Fragmanı Yayımlandı ve Yeni Detaylar Geldi
Geçtiğimiz günlerde duyurusu yapılan Destiny 2 için ilk fragman yayımlandı ve oyunla ilgili bazı önemli ayrıntılar paylaşıldı. Destiny 2’nin İlk Fragmanı Yayımlandı ve Yeni Detaylar Geldi

Geçtiğimiz günlerde duyurusu yapılan Destiny 2 için ilk fragman yayımlandı ve oyunla ilgili bazı önemli ayrıntılar paylaşıldı.

Destiny 2’de insanlığın son güvenli şehri Ghaul’un komuta ettiği Red Legion’un saldırısına yenik düşüyor. Oyuncular ise bu vesileyle güneş sistemimizi keşfederek yeni silahlar bulacak ve gizemli dünyaları görecek. Red Legion’u yenmek için insanoğlunun ayrı düşmüş son kahramanlarını birleştirip beraber savaşmaya çalışacağız.

Bir teaser videosu daha önce yayımlanan oyun için fragman sözü verilmişti ve söz verildiği üzere yayımlandı:

Yayımlanan fragmanda şimdilik oynanışa dair herhangi bir ayrıntı görülmüyor. Ancak 18 Mayıs tarihinde yapılacak olan bir canlı yayınla oynanışa dair birçok ayrıntının gösterileceği söylendi.

Destiny 2 için paylaşılan bilgiler içinde ilk göze çarpanı açık beta oluyor. Oyunun çıkacağı tüm platformlarda yapılacak olan açık betaya ilk olarak oyunu ön siparişle alan oyuncular katılabilecek, daha sonra herkese açılacak. Ayrıca oyunda “Expansion Pass” denilen season pass’ler bulunacak. Bununla “Expansion I ve II” alınabilecek. Genişleme paketleri oyuna yeni görevler ve silahlar gibi içerikler ekleyecek.

Destiny 2 birçok farklı sürümle beraber çıkacak: Digital Deluxe Edition, Limited Edition ve Collector’s Edition. Digital Deluxe’ta Legendary bir kılıç ve Cabal temalı bir amblem ile gelecek. Tüm sürümlerde nelerin olduğunu gösteren görsele aşağıdan göz atabilirsiniz.

Destiny 2 8 Eylül tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacak.

Destiny’nin Genişleme Paketi Ön Sipariş Rekoru Kırdı