Destiny: Rise of Iron’da Kılıç Savaşları Bildiğiniz Gibi Değil Destiny: Rise of Iron’da Kılıç Savaşları Bildiğiniz Gibi Değil
Destiny'nin Rise of Iron isimli ek paketi piyasaya çıktı. Yayınlanan yeni videoda oyunun kılıç sanatlarına daha yakından bakacağız. Destiny: Rise of Iron’da Kılıç Savaşları Bildiğiniz Gibi Değil

Destiny‘nin Rise of Iron isimli ek paketi piyasaya çıktı ve çıkışıyla birlikte meraklıları da konsol başına oturdu. Yayınlanan yeni videoda oyunun kılıç sanatlarına daha yakından bakacağız.

Ek paket, sadece sıradan kostümleri veya yeni bir hikayeyi gözler önüne sermiyor. Yeni kostümler, zırhlar, silahlar ve en önemlisi egzotik bir kılıcın da sahibi oluyoruz. Bu kılıç, ek paketin önemli içeriklerinden biri ve videomuzun da başrol ismi.

İyi seyirler.

Battlefield 1 PC Sistem Gereksinimleri AçıklandıCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.