Deus Ex: Mankind Divided’ın İkinci Hikaye DLC’si Yakında Geliyor Deus Ex: Mankind Divided’ın İkinci Hikaye DLC’si Yakında Geliyor
Deus Ex: Mankind Divided için çıkacak ikinci hikaye DLC'si A Criminal Past için çıkış tarihi duyuruldu. Detaylar haberimizde. Deus Ex: Mankind Divided’ın İkinci Hikaye DLC’si Yakında Geliyor

Deus Ex serisinin son oyunu Deus Ex: Mankind Divided’ın, A Criminal Past adlı ikinci hikaye DLC’si, Şubat ayında çıkışını gerçekleştiriyor.

Yeni DLC tanıdık yüzlerin yanı sıra, yeni karakterler de içeriyor. A Criminal Past DLC’si, Mankind Divided olaylarının öncesini konu alacak. Adam Jensen yeni görevi için Arizona‘da bulunan yüksek güvenlikli bir hapishaneye gidiyor. Görevi ise; uzun zamandır haber alınamayan bir ajanı bulup, hassas bir bilgi edinmektir.

Square Enix, oyunun resmi web sitesinde son DLC için şu açıklamaları yaptı: “Başarı, dünya çapındaki gerçekleşen terör olayları ile mücadelede büyük bir rol oynayacak. Ancak gün bitmeden Jensen, rolünün karanlık tarafı ile yüzleşmek zorunda.”

Deus Ex: Mankind Divided A Criminal Past DLC’si, 23 Şubat 2017 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Oyun hakkında incelememizi buradan okuyabilirsiniz.

Dragon Ball XENOVERSE 2 İçin Ücretli ve Ücretsiz Güncellemeler Yolda