Deus Ex Serisi, Square Enix Tarafından Beklemeye Alındı Deus Ex Serisi, Square Enix Tarafından Beklemeye Alındı
Square Enix, Deus Ex serinin yapımına bir süre ara verdi. Yeni projelerle uğraşacak olan şirketin seri hakkında açıklamaları haberimizde. Deus Ex Serisi, Square Enix Tarafından Beklemeye Alındı

Deus Ex: Mankind Divided geçtiğimiz yaz aylarında çıkışını gerçekleştirdi. Oyun yüksek inceleme puanları aldı. Ancak satış olarak, yapımcısının yüzünü pek güldürdüğü söylenemez. 

Mankind Divided ilk çıktığı hafta en çok satanlar listesinde birinci sıraya yerleşse de ilerleyen zamanlarda ki satış grafikleri Square Enix’in beklediği gibi gitmedi. Yapımcıların Eurogamer’a verdiği açıklama doğrultusunda, serinin devamı için bir süre ara vereceklerini söyledi.

Sqaure Enix’in önünde şu an Marvel ile ortak yapacağı birçok Avengers oyun planı mevcut. Şirket ayrıca olası yeni bir Tomb Raider oyunu olduğunu da unutmamak lazım. Bu projelerin arasında uzun süre Deus Ex’in yeni oyununu göremeyeceğiz gibi duruyor.

Şirket açıklamalarını şunları da ekledi: “Deus Ex: Mankind Divided’a getireceğimiz yeni içerik ve güncellemelerle, oyunun evrenini genişletmeye devam edeceğiz. Bu süreçte, Crystal Dynamic ile birlikte bütün gücümüzü Marvel ile ortak yaptığımız Avengers projelerine vereceğiz.”

PCmi Gazla! #3 Star Wars Temalı Bilgisayar İsteyenler Buraya!