Kategoriler

Diablo 1’den Sonra Warcraft: Orcs & Humans ve Warcraft II de GOG’da!

Diablo 1’in GOG’a gelişinden sonra, Warcraft: Orcs & Humans ve Warcraft II’de GOG’da yerini alır mı diye merak ediyorduk, işte o gün geldi!

Gerçek zamanlı stratejinin atalarından tam bir klasik olan Warcraft: Orcs & Humans ve de Warcraft II Battle.net Edition da Diablo 1’den sonra Good old Games (GOG.com) üzerinde yerini aldı.

GOG ile işbirliği sonrasında önce orijinal Diablo şimdi de Warcraft: Orcs & Humans ve Warcraft II Battle.net Edition’ın platformdaki yerini aldı. Bunların yanı sıra tabii ki Tides of Darkness ve Beyond the Dark Portal genişleme paketleride GOG’da! Bu oyunlar ilk kez GOG.com’a özel DRM-free olarak oynayabilecekler.

Warcraft: Orcs & Humans, sizleri Azeroth için yapılan orijinal savaşın geçtiği günlere götürecek. Bu savaşta insanların ya da orkların saflarında yer alacak, düşmanlarınızı alt etmek için var gücünüzle mücadele edeceksiniz. Warcraft II ve genişleme paketi ise bu amansız savaşı sadece denizlere taşımakla kalmayacak aynı zamanda hem Alliance hem de Horde olarak bilinen kuvvetlerin temelini oluşturan elfler, troller, cüceler gibi farklı ırklarla tanışmanızı sağlayacak.

Warcraft: Orcs & Humans’ın GOG.com sürümü, günümüz işletim sistemleriyle uyumlu çalışmak üzere optimize edildi. Benzer şekilde, Warcraft II’yi GOG.com üzerinden satın alanlar oyunun iki farklı versiyonuna sahip olacak. Bu versiyonlardan biri yüksek çözünürlüğü destekliyor ve LAN bağlantıları aracılığıyla çok oyunculu oynanışa olanak tanıyor. Warcraft II’nin klasik versiyonu ise orijinal SVGA grafiklere sahip ve Battle.net’in klasik sürümü üzerinden matchmaking olanağı sunuyor.

Hep birlikte efsanenin başlangıcına gitmeye hazır mıyız? Oyunları ayrı ayrı olduğu gibi bundle olarak da buradan alabileceğinizi hatırlatalım. 

Görüntülenmeler:
11
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri