Diablo 2: Resurrected Oyuncuları Eski Kayıtlarını Kullanabilecekler Diablo 2: Resurrected Oyuncuları Eski Kayıtlarını Kullanabilecekler
(Haber Bülteni) Blizzard, orjinal Diablo kayıtlarını saklayan Diablo 2: Resurrected oyuncularının, bu kayıtları yeni remaster versiyonunda kullanabileceklerini duyurdu. Bu sayede oyuna 20 sene önce... Diablo 2: Resurrected Oyuncuları Eski Kayıtlarını Kullanabilecekler

(Haber Bülteni)

Blizzard, orjinal Diablo kayıtlarını saklayan Diablo 2: Resurrected oyuncularının, bu kayıtları yeni remaster versiyonunda kullanabileceklerini duyurdu. Bu sayede oyuna 20 sene önce kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

Her ne kadar 20 yıllık kayıtlarını saklayan oyuncu sayısı az olsa da, firmanın orjinal oyunu modern versiyonuyla buluşturması oldukça hoş bir hareket. Diablo 2: Resurrected, 4K grafikler, 7.1 surround ses sistemi, yükseltilmiş 3D modellemele ve yenilenmiş sahnelerle birlikte geliyor. Oyuncular istediği zaman, bir tuş aracılığıyla yeni ve eski oyun görüntüleri arasında gidip gelebilecekler. Oyun, PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X ve Nintendo Switch platformlarında oynanabilecek.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.