Diablo 3: Eternal Collection Nintendo Switch Paketi Kasım’da Geliyor! Diablo 3: Eternal Collection Nintendo Switch Paketi Kasım’da Geliyor!
Şeytan, 2 Kasım’da Avrupa’da çıkacak olan efsanevi oyun Diablo 3: Eternal Collection’ın Nintendo Switch paketinin ayrıntılarında gizli. Diablo 3: Eternal Collection Nintendo Switch Paketi Kasım’da Geliyor!

Şeytan, 2 Kasım’da Avrupa’da çıkacak olan Blizzard’ın efsanevi oyunu Diablo 3 Eternal Collection’ın yeni bir Nintendo Switch paketinin ayrıntılarında gizli. Şeytani paketi alacak hayranlar Diablo 3 temalı bir Nintendo Switch konsolu ve ve yuvası, Diablo 3: Eternal Collection indirme kodu ve bir taşıma kılıfına sahip olacak.

Diablo 3: Eternal Collection klasik oyunun yanı sıra genişleme içeriği Rise of the Necromancer ve Reaper of Souls’u da içeriyor. Ayrıca, Nintendo Switch versiyonunu oynayanlar konsola özel oyun içi eşyalar da alacak. Bu oyun içi bonuslara The Legend of Zelda’dan Ganondorf Transmog Zırhı, Cucco pet ve bir Altın Triforce Resim Çerçevesi dahil.

Diablo 3: Eternal Collection’da oyuncular Barbarian, Crusader, Demon Hunter, Monk, Necromancer, Witch Doctor ve Wizard sınıflarından birini seçebilecekler. İblisleri yok etmek ve yağmalamak için karanlık ve unutulmaz bir macera onları bekliyor. Büyük beğeni toplayan oyun, tarzı ve oynanışıyla TV’de veya hareket halindeyken Nintendo Switch’e mükemmel bir uyum sağlıyor.

Fitness Boxing Aralık Ayında Switch’e Geliyor!