Diablo 3 Gerçekten Nintendo Switch’e Geliyor Olabilir! Diablo 3 Gerçekten Nintendo Switch’e Geliyor Olabilir!
Mart ayında Diablo 3'ün Nintendo Switch için geliştirildiği iddia edilmişti. Şimdi ortaya çıkan bir habere göre ise bu durum gerçek olabilir. Diablo 3 Gerçekten Nintendo Switch’e Geliyor Olabilir!

Mart ayında Diablo 3’ün Nintendo Switch için geliştirildiği iddia edilmişti. Şimdi ortaya çıkan bir habere göre ise bu durum gerçek olabilir.

Forbes’ta yayımlanan ancak kısa süre sonra kaldırılan bir haberde Diablo 3’ün bazı özel içeriklerle birlikte Switch platformuna geleceği yazıyordu. Tabii bu haber Reddit kullanıcıları tarafından anında fark edilmiş ve ekran görüntüleri alınmış.

Habere göre, oyun 59,99$ fiyatından satılacak ve aynı Switch konsolu üzerinden 4 oyuncuya kadar aynı anda oynama imkanı sunacak. Tabii her oyuncu kendi ekranında oynamak isterse farklı konsollar ortak bir kablosuz ağ gerektirmeden birbirine bağlanabilecek.

Oyunun Switch sürümünde özel içerik olarak Ganondorf temalı bir zırhın bahsi geçiyor. Ayrıca ana oyunun yanı sıra Reaper of Souls genişlemesi ve Necromancer sınıfı da Switch sürümünde yer alacak ögelerden olacak.

Blizzard’dan konuyla ilgili resmi bir açıklama gelmiş değil. Merakla bekliyoruz. Kaldırılan haberin ekran görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Dark Souls Remastered Nintendo Switch’e Ekim Ayında Geliyor