Diablo 3’de kanatlanma zamanı ! Diablo 3’de kanatlanma zamanı !
Blizzard, Diablo 3 : Reaper of Souls genişleme paketinin çıkmasına 4 gün kala ön sipariş veren kullanıcılarına hediyeleri dağıtmaya başladı. Wings of Valor ;... Diablo 3’de kanatlanma zamanı !

Blizzard, Diablo 3 : Reaper of Souls genişleme paketinin çıkmasına 4 gün kala ön sipariş veren kullanıcılarına hediyeleri dağıtmaya başladı. Wings of Valor ; her seviye karakterinize eklenebilen Archangel of Valor sarı parlak kanatları. Bu kanatların yanısıra şu an betada olan Heroes of Storm oyununda da kullanabileceğiniz Valla the Demon Hunter kahramanına sahip olmak için hala geç kalmadınız. 25 Mayıs’a kadar normal veya deluxe yükseltme paketlerinden birini sipariş etmeniz durumunda sizde bu ayrıcalıklı oyuncular arasına girebileceksiniz.
Yükseltme sürümleri içinden “deluxe pakette” şunlar geliyor: Üç adet miğfer, 7 farklı zırh/silah transmorgu (eşyanın şeklini değiştirebilmek) ve Spectral Hound evcil hayvanı, World of Warcraft oyunu içinde kullanabileceğiniz Teasure Goblin . Transmorgları Reaper of Souls genişleme paketi ile birlite hayatımıza girecek olan Mystic dükkanında kullanabileceğiz.Cem Pirpak

Cem “ MuMiMaW” Pirpak Oyun dünyası ile tanışması "kasetli Commodore 64" ile oldu . Diablo , World of Warcraft , League of Legends oyunlarında beta testerlik yaptı. MuMiMaW nicki ile Amerika serverlerinde başarı ile temsil etti ülkesini. Şimdi Fragtist'in deniz manzaralı ofisine uğramadan video prodüksiyon ve TV departmanının yöneticiliğini yapmakta.