Discovery Tour: Viking Age 19 Ekim’de Çıkıyor Discovery Tour: Viking Age 19 Ekim’de Çıkıyor
Ubisoft bugün, oyuncuların Viking Çağı dünyasının tarihini ve kültürünü keşfetmelerine ve bunlarla etkileşim kurmalarına olanak tanıyan bir eğitim deneyimi olan Discovery Tour: Viking Age’in... Discovery Tour: Viking Age 19 Ekim’de Çıkıyor

Ubisoft bugün, oyuncuların Viking Çağı dünyasının tarihini ve kültürünü keşfetmelerine ve bunlarla etkileşim kurmalarına olanak tanıyan bir eğitim deneyimi olan Discovery Tour: Viking Age’in 19 Ekim’de yayınlanacağını duyurdu. Discovery Tour: Viking Age, Assassin’s Creed® Valhalla’nın tüm sahipleri için ücretsiz olacak ve ana oyunla aynı platformlarda mevcut olacak. Discovery Tour: Viking Age’in bağımsız PC sürümü, Ubisoft Connect üzerinden ve Epic Games Store’da 15,99 £ karşılığında satışa sunulacak. 

Ancient Egypt ve Ancient Greece’in ardından Assassin’s Creed eğitim genişlemesinin bu yepyeni bölümü Viking dönemine ışık tutacak ve oyuncuların o zamanın tarihi ve gelenekleri hakkında daha fazla şey keşfetmesine olanak sağlayacak. Tarihçiler ve arkeologlarla yakın işbirliği içinde tasarlanan bu şiddet içermeyen, etkileşimli öğrenme deneyimi, dokuzuncu yüzyıl Norveç ve İngiltere’sinde Viking Çağına ilgi çekici bir bakış sunacak.

Serideki en yeni yapım için, Ubisoft Montreal’deki geliştirme ekibi, anlatımı ve hikaye anlatıcılığını deneyimin merkezine koyarak yolculuğu daha eğlenceli ve bilgilendirici hale getirmek için formülü değiştirdi. Oyuncular, hikayelerini ve maceralarını yaşarken ve çevrelerindeki dünyayla etkileşime girerken Viking ve Anglo-Sakson karakterlerinin yerine geçebilecekler.

Discovery Tour Team, başlangıcından bu yana, uzmanlardan tarihçilere kadar her zaman çok çeşitli ortaklarla çalıştı. Bu yineleme, Discovery Tour’un sürükleyici yaklaşımıyla farklı değil: Viking Age, müze ortaklarıyla çeşitli işbirliklerine ilham veriyor ve deneyim içinde gerçek eserlerin görüntülerinin katkılarıyla sonuçlanıyor. Berk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.