Kategoriler

Doctor Who: 10. Doktor ve Donna Geri Dönüyor

Doctor Who severler buraya! Bu haberimiz 10. Doktor ve Donna çiftini sevenlere geliyor: David Tennant ve Catherine Tate, önümüzdeki yıl geri dönüyorlar!

2005 yılından beri (aslında 1963 🙂 ) dizi dünyasının en popüler isimlerinden biri olan Doctor Who, her sezon birbirinden ilginç isimlerle, bizi maceradan maceraya götürüyor.

Şimdi yavaşça oturun, derin nefes alın ve okumaya devam edin 🙂 Doctor Who takipçilerini sevindirecek bir haberimiz var. Asıl güzel haberimiz ise 10. Doktor ve Donna çiftini sevenlere geliyor: David Tennant ve Catherine Tate, önümüzdeki yıl geri dönüyorlar!

Fragtist Doctor Who 10th Doctor Donna Return

Kitaplar için CD, dijital indirme üretici ve yayıncısı olan Big Finish, 2016’nın Mayıs ayında 10. Doktor ile Donna Noble’ın yer aldığı 3 projeye hayat veriyor.

Hatırlarsınız, Tennant en son Doctor Who’nun 50. Yıl Özel Bölümü’nde kendisini göstermişti. Seri Doctor Who – The Tenth Doctor Adventures: Technophobia ismiyle başlayacak ve yakın gelecekteki Londra’da geçecek. İkinci radyo drama (radyo tiyatrosu) isminin Jenny T Colgan tarafından yazılan Time Reaver olduğu, üçüncüsünün ise James Goss tarafından yazılan Death and the Queen olduğu açıklandı.

Baş yapımcı Nicholas Briggs konuyla ilgili “TV’deki tüm Doktor’larla çalışmaktan çok keyif aldım ancak Doktor olmadan tanıdığım tek oyuncu David’di. Daha önce Big Finish için Dalek Empire serisinde de kendisiyle çalıştım ve çok eğlendim. Yeni 10. Doktor maceralarında tekrar kendisiyle çalışmaktan dolayı çok heyecanlıyım. Ayrıca eski dostumla tekrar beraber çalışmaktan dolayı da çok mutluyum!” şeklinde konuştu.

Ayrıca yayımlanan başka bir habere göre The War Doctor olarak tanıdığımız John Hurt, bu yılın Aralık ayında yayımlanması planlanan 12 radyo tiyatrosu ile geri dönüyor.

Bu radyo dramalarının tamamını ön sipariş vermek isteyenler burayı takip edebilirler.

 

Görüntülenmeler:
5
İlgili Kategoriler
Haber · Kültür & Sanat