ADATA SE760 Taşınabilir SSD Duyuruldu ADATA SE760 Taşınabilir SSD Duyuruldu
Yeni ADATA SE760 taşınabilir SSD modeli duyuruldu. SSD, USB 3.2 Gen 2 arabirimi sayesinde yüksek okuma ve yazma hızlarına ulaşabiliyor. ADATA SE760 Taşınabilir SSD Duyuruldu

Yeni ADATA SE760 taşınabilir SSD modeli duyuruldu. Ufak boyutlarıyla dikkat çeken SSD, USB 3.2 Gen 2 arabirimi sayesinde yüksek okuma ve yazma hızlarına ulaşabiliyor.

ADATA SE760 kullanıcıların yanlarında taşıyabilecekleri kapasitesi ve hızı yüksek bir depolama çözümü. Ürünün metal gövdesi dayanıklılık sağlıyor. USB 3.2 Gen 2 (Type-C) arabiriminden faydalanan SE760 saniyede 1000 MB’a kadar okuma ve yazma hızına ulaşabiliyor. Böylece 10 GB boyutunda 4K çözünürlükteki bir video dosyasını yaklaşık 20 saniyede kopyalamak mümkün oluyor. Ürün 256 GB, 512 GB ve 1 TB olmak üzere üç farklı kapasite seçeneğiyle geliyor.

Yapısı gereği darbelere, düşmeye ve titreşimlere karşı dayanıklı olan ürün, hafifliği ve sessiz çalışması ile de ön plana çıkıyor. Type C bağlantı yuvasına sahip olan ürün Windows, MacOS ve Android platformlarında tak-çalıştır desteği sunuyor. Yeni SSD, Xbox One ve PlayStation 4 gibi konsollarla da uyumlu şekilde çalışabiliyor.

ADATA SE760’ın piyasaya çıkış tarihi ve fiyatı ilerleyen günlerde açıklanacak.

SSD’lerin Kullanım Ömrünü Uzatacak 6 İpucu