Aksiyonun Her Ayrıntısını Razer Ripsaw HD ile Yansıtın! Aksiyonun Her Ayrıntısını Razer Ripsaw HD ile Yansıtın!
Razer, tam HD kayıt ve 4K verime sahip harici bir çoklu platform video kayıt kartı olan Razer Ripsaw HD'yi duyurdu. Aksiyonun Her Ayrıntısını Razer Ripsaw HD ile Yansıtın!

Razer, yüksek çözünürlüklü akış ve oyun deneyimi için tam HD kayıt ve 4K verime sahip harici bir çoklu platform video kayıt kartı olan Razer Ripsaw HD’yi duyurdu.

Yüksek kaliteli kayıt ve yayın

Razer Ripsaw HD, yüksek kare hızı, ayrıntılı görüntü ve net ses gerektiren yayıncıların taleplerini karşılamak için geliştirilmiş bir harici yakalama kartı. Videoyu 1080p hızında saniyede 60 kare görüntü ile yakalayan Ripsaw HD, akıcı oyun kaydı ve canlı yayın için tasarlandı.

Ripsaw HD, 4K 60 fps geçit özelliğine sahip olup, yayıncıların geliştiricilerin istediği gibi en yüksek ultra yüksek çözünürlüklü oyunların keyfini çıkarmasına izin veriyor. Ayrıca oyunun saniyede 60 kare 1080p çözünürlükle paylaşılmasını sağlar.

Razer’ın kurucu ortağı ve CEO’su Min-Liang Tan, “Ripsaw HD geniş Broadcaster ürün yelpazemize katıldı. Böylece yayıncılar artık PC veya konsollarındanen son oyunları yüksek çözünürlükte yayınlamaya hazır bir karta sahip oldu,” diyor. “İzleyiciler Full HD yayınlara bayılacaklar, yayıncılar ise 4K geçişi için tasarlandıkları gibi oyunlarının tadını çıkarabilecekler.”

Ripsaw HD, tek bir USB 3.0 bağlantısıyla video çekimi için basit bir HDMI girişine ve çıkışına sahip PC ve konsolla uyumludur. Dahili ses miksleme ile yayıncılar hem oyun hem de mikrofon seslerini sıfır gecikmeyle ve senkronizasyon sorunu olmadan Ripsaw HD üzerinden yayınlayabilir. Mikrofon girişi, yayıncıların iki PC’de bir mikrofon kullanmasını sağlayarak karmaşık ses karıştırıcısı veya yazılım kurulumlarına olan ihtiyacı ortadan kaldırır ve yayıncıların hem oyun içi seslerin hem de kendi sesinin akışlarda rahatça duyulmasını sağlar.

Teknik özellikler:

  • Maksimum yakalama çözünürlüğü: Sıkıştırılmamış 1080p 60 fps
  • Arayüz: Yalnızca USB 3.0
  • Video Girişi: Dijital – HDMI 2.0
  • Ses Girişi: Dijital – HDMI
  • Ses Giriş Girişi: 3,5 mm Mic-in / 3,5 mm Aux-in
  • Video Çıkışı: HDMI 2.0
  • Maksimum Desteklenen Geçiş Çözünürlükleri: 2160p 60 fps
  • Diğer Desteklenen Çözünürlükler: 2160p, 1080p, 1440p, 720p, 480p
  • Kapsar: USB3.0 Tip C – Tip A kablo, HDMI 2.0 Kablosu, 3,5 mm Ses Kablosu
  • Uyumluluk: Open Broadcaster Software, Mixer, Streamlabs, XSplit, Twitch, YouTube

Razer Ripsaw HD’nin 11 Nisan’dan itibaren Razer.com üzerinden satışa çıkması bekleniyor. 169,99€ fiyatıyla satışa çıkacak olan ürünün diğer mağazalara bu yılın ikinci çeyreğinde ulaşacağı söyleniyor.

Razer Chroma Artık Apex Legends ile Entegre!