Cooler Master’dan İki Yeni Kasa: MasterBox TD500 Mesh & Mesh White Cooler Master’dan İki Yeni Kasa: MasterBox TD500 Mesh & Mesh White
Cooler Master, iki yeni E-ATX ARGB mid-tower kasa modelini piyasaya sürüyor. TD serisi, 3 boyutlu görünüm sunuyor. Cooler Master’dan İki Yeni Kasa: MasterBox TD500 Mesh & Mesh White

Cooler Master, iki yeni E-ATX ARGB mid-tower kasa modelini piyasaya sürüyor. TD serisi, 3 boyutlu görünüm sunuyor.

MasterBox TD500 Mesh serisi tasarımı sayesinde PC aydınlatmasını geliştiriyor.  Hem ızgralı ön panel hem de temperli cam panel, donanımın daha iyi görünmesi için üç boyutlu özelliklere sahip.

Crystalline Temperli Cam yan paneli, CNC işleme yolu ile dayanıklılık ve estetik sunuyor. Üst ve alt kısımdaki kristal benzeri gravürler aydınlatmayı kırarak şık bir görüntü sağlıyor. Polygonal Mesh tasarımı hava akışı ve toz filtreleme ile güçlendirilmiş bir yapıya sahip. Aynı zamanda 3 ARGB fan ile özel bir aydınlatma efekti sunuluyor.

Uyumluluk

  • EATX Desteği – Her iki model de sistem üreticilerine uyumluluk konusunda gelişmiş. 12’’ x 10.7’’ EATX SSI-CED anakart modelleri ile uyumlu.
  • Çift 360 mm Radyatör Desteği – Her iki model de verimli soğutma için ön ve üst panelde 360 mm radyatör montajını destekliyor.
  • Çok Yönlü Soğutma Desteği – 7 adede kadar 120 mm fan desteği ve 360 mm radyatör desteği sunuluyor.
  • Yükseltme Seçenekleri – 410 mm’ye kadar ekran kartı, 165 mm CPU soğutucusu ve 180 mm’ye kadar PSU desteği sunuluyor.

MasterBox TD500 Mesh ve TD500 Mesh Beyaz modelleri yakında Türkiye’deki yerini alacak.

Cooler Master CES 2020’de Yeni Ürünlerini Tanıttı