Corsair’in Gelecek Olan Ürünleri Computex Fuarında Tanıtıldı Corsair’in Gelecek Olan Ürünleri Computex Fuarında Tanıtıldı
Yüksek performanslı bilgisayar ürünleri üretmesi ile tanınan firma Corsair, Computex 2016 fuarında gelecek olan teknoloji ve ürünlerini tanıttı. Corsair’in Gelecek Olan Ürünleri Computex Fuarında Tanıtıldı
Yüksek performanslı bilgisayar ürünleri üretmesi ile tanınan firma Corsair, Computex 2016 fuarında gelecek olan teknoloji ve ürünlerini tanıttı.
CORSAIR Vengeance LED ve Dominator Platinum Special Edition
fragtist corsair vengeance led dominator platinum
Firmanın Xmp 2.0 sertifikalı DDR4 ramlerine gelen en son üyesi olan Vengeance LED yeni tasarlanmış ısı dağıtıcı mekanizması ve kırmızı ya da beyaz renkle kasa içini aydınlatabiliyor. 4.333 MHz hızlara ulaşarak Corsair’in en hızlı DDR4 ram’i olma ünvanını kazanmış durumda. Şık bir tasarıma sahip Dominator Platinum ise alüminyum ve krom olarak iki seçenek halinde gelecek.
ML PRO ve ML PRO LED
fragtist corsair ml pro led
Corsair’in yüksek performanslı soğutucu fanlar için çözümü ML PRO. Patentli özel manyetik havalandırma teknolojisi kullanılan ML PRO ve ML PRO LED daha sessiz ama çok daha etkili bir soğutma imkanı sağlıyorlar. 120 ve 140 mm modellerinin yanı sıra LED serisi ise kasa içini aydınlatmak isteyenlere yönelik bir ürün.
Hydro GFX GeForce GTX 1080
fragtist corsair hydro gfx
Corsair ve MSI‘ın ortaklığı ile geliştirilen Hydro GFX GeForce GTX 1080, NVIDIA’nın Pascal mimarisini kullnıyor. Hydro GFX, sıvı soğutma sistemi ile GPU hızını üst limitlerine kadar çıkartıyor.
Carbide 400C White
fragtist corsair carbide 400C white
Carbide 400C kasalarının en son üyesi olan 400C White, Carbide 400C tutkunlarına beyaz bir görünüş ile hitap ediyor. Açık yan panel, entegre güç kaynağı kapağı gibi bir çok özelliği kendisinde barındırıyor.
BULLDOG ve LAPDOG için VR
fragtist corsair bulldog
Oculus ve HTC’nin en son Sanal gerçeklik teknolojisini kullanacak olan ürünler ise geçtiğimiz hafta içinde satışa çıkan BULLDOG ve LAPDOG oldu. Tanıtılan ürünlerin yaz aylarında çıkması bekleniyor.
İyi Seyirler.
Berk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.