Xbox One S Battlefield 1 Paketleri Açıklandı Xbox One S Battlefield 1 Paketleri Açıklandı
Microsoft sadece Battlefield 1 için özel üretilen yeni Xbox One S modellerini duyurdu. Detaylar haberin devamında. Xbox One S Battlefield 1 Paketleri Açıklandı

Microsoft sadece Battlefield 1 için özel üretilen yeni Xbox One S modellerini duyurdu. Beyaz Xbox One modeli 500 GB depolama alanına sahip olacak ve Battlefield 1 kurulu olarak gelecek. Ayrıca bu paket içeriğine bir aylık EA Access’de dahil.

fragtist-xbox-one-s-bf1-bundle-0

Fırtına grisi olarak adlandırılan model ise sadece Amerika Birleşik Devletlerinde satışa sunulacak olan bir model. Beyaz modelden tek farkı ise rengi.

fragtist-xbox-one-s-bf-1-bundle-us-only

Asker yeşili rengindeki model ise 1TB depolama alanına sahip olacak. Battlefield 1 Early Enlister Deluxe Edition kurulu olan model aynı zamanda Hellfighter, Red Baron, Lawrence of Arabia içeriklerine sahip olacak. Behemoth’lar için farklı görünüşler, 5 Battlepack ve bir aylık EA access bu model ile birlikte gelecek.

fragtist-xbox-one-s-bf1-bundle-1Modeller 13 Ekim’de satışa sunulacak.

İyi Seyirler.

Rise of the Tomb Raider TGS Videosu YayımlandıBerk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.