Yeni ADATA ISSS333 PLP SSD Verileri Güç Kesintisine Karşı Koruyor Yeni ADATA ISSS333 PLP SSD Verileri Güç Kesintisine Karşı Koruyor
ADATA'nın işletmelere yönelik yeni 2,5 inç SATA III ISSS333 PLP SSD modeli, Güç Kesintisi Koruması (Power Loss Protection) ile geliyor. Yeni ADATA ISSS333 PLP SSD Verileri Güç Kesintisine Karşı Koruyor

ADATA’nın işletmelere yönelik yeni 2,5 inç SATA III ISSS333 PLP SSD modeli, Güç Kesintisi Koruması (Power Loss Protection) ile geliyor.

ADATA ISSS333 PLP SSD’ler 3D NAND Flash yongalar kullanılarak üretiliyor. Kullandıkları SATA III 6 Gb/s arabirimi ile saniyede 560 MB okuma ve 520 MB yazma hızına ulaşabiliyor ve enerji tasarrufu için 2,3 watt güç tüketiyor.

Veri kaybı ihtimalini azaltan teknoloji

Güç Kesintisi Koruması (PLP) bulunan ISSS333 SSD, kullanıcıların verilerini ani güç kesintileri sebebiyle gerçekleşebilecek kayıplardan koruyor.

Kısa devre korumalı kapasitörler kullanan ürün -40°C ila 85°C arasındaki sıcaklıklarda da çalışabiliyor. Düşük Yoğunluklu Eşlik Kontrolü (LDPC) hata doğrulama kodu teknolojisinden faydalanan ADATA ISSS333, olası hataları tespit edip onararak veri kaybını önlüyor ve kullanım ömrünü uzatıyor.

SSD’lerin Kullanım Ömrünü Uzatacak 6 İpucu

ADATA ISSS333 3D TLC PLP SSD’leri oluşturan hücrelerin 3000 Program/Silme (P/E) döngüsü ömrü bulunuyor. Bunun yanında yeni SSD modeli ADATA’nın özel A+SLC teknolojisini kullanıyor. Bu sayede ürün, geliştirilen özel NAND Flash yazılımı ve A+ düzenleme algoritması ile SLC SSD performansı gösterebiliyor.

5G uygulamaları

S.M.A.R.T ve Windows TRIMM Command gibi teknolojilerden faydalanan ADATA ISSS333, aynı zamanda 5G internet ağlarına da uyumlu. Ürün, yeni 5G ağlarla birlikte gelecek yüksek veri aktarım hızları nedeniyle ihtiyaç duyulacak geniş depolama alanlarını karşılamak üzere 64 GB ile 2 TB arasında değişen çözümler sunuyor.

ADATA ISSS333 PLP SSD’nin piyasaya çıkış tarihi ve fiyatı ileri bir tarihte duyurulacak.

ADATA SE760 Taşınabilir SSD Duyuruldu