DOOM Eternal: The Ancient Gods 1. Bölüm Şimdi Nintendo Switch’te Oynanabilir DOOM Eternal: The Ancient Gods 1. Bölüm Şimdi Nintendo Switch’te Oynanabilir
(Haber Bülteni) DOOM Slayer hikâyesi, bugünden itibaren Nintendo Switch’te mevcut olan DOOM Eternal: The Ancient Gods 1. Bölüm ile devam ediyor. Oyunun 1. Bölümü... DOOM Eternal: The Ancient Gods 1. Bölüm Şimdi Nintendo Switch’te Oynanabilir

(Haber Bülteni)

DOOM Slayer hikâyesi, bugünden itibaren Nintendo Switch’te mevcut olan DOOM Eternal: The Ancient Gods 1. Bölüm ile devam ediyor. Oyunun 1. Bölümü bugünden itibaren Nintendo Store’dan indirilebilir.

Ayrıca içeriğinde ana DOOM Eternal oyunu, The Ancient Gods 1. Bölüm ve gelecekte çıkacak olan The Ancient Gods 2. Bölüm olan DOOM Eternal Deluxe Edition da bugünden itibaren alınabiliyor. The Ancient Gods 1. Bölüm’ü indirip oynamak için DOOM Eternal’ın bir kopyası gerekli değil.

DOOM Eternal’ın tek oyunculu indirilebilir genişletmesi, bir güç dengesizliği tüm varoluşu tehdit ederken Slayer’ın kötülüğe karşı sürdürdüğü savaşını devam ettiriyor. Dengeyi yeniden sağlamak için savaşırken boyutlar arası yolculuk yapacaksınız.

DOOM Eternal: The Ancient Gods 1. Bölüm Fragmanını buradan izleyebilirsiniz:

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.