Dövüşlü Müzik Oyunu The Rhythm of Fighters Dövüşlü Müzik Oyunu The Rhythm of Fighters
The King of Fighters gibi, değil gibi, müzikle dövüşü karıştıran bir oyun olacak The Rhythm of Fighters. Ünlü dövüş ve aksiyon oyunları yapımcısı SNK’nın... Dövüşlü Müzik Oyunu The Rhythm of Fighters

The King of Fighters gibi, değil gibi, müzikle dövüşü karıştıran bir oyun olacak The Rhythm of Fighters.

Ünlü dövüş ve aksiyon oyunları yapımcısı SNK’nın en popüler serisi herhalde The King of Fighters’dır. 2D dövüş oyun hayranları bu seriyi ezbere bilirler. Tonla karizmatik karakteri ve karmakarışık hikayesi ile yıllar boyu severek takip ettiğimiz bir seri.

İşte şimdi bu serinin bir yan oyunu olarak mobil cihazlara çıkacak olan The Rhythm of Fighters, dövüş ile ritmli müzik oyunlarını birleştirmeyi hedefliyor. Kısa zaman sonra (ama tarih belli değil) iOS ve Android mağazalarına gelecek olan oyunla ilgili şimdilik elimizde pek bilgi yok. Ama oyunda sevdiğimiz KoF karakterleri ve şarkılarının yer alacağını biliyoruz. Örnek ekran görüntüleri ise bize, müzik eşliğinde tıklamalar ve kaydırmalar ile kombolar yaparak rakibimizle kapışacağımızı düşündürüyor.

Fragtist-Haber-DövüşlüMüzikOyunuRhythmofFighters-2

The Rhythm of Fighters piyasaya çıktığında ayrıca deneyip bilgi vereceğiz. Şimdilik gelişmeler için oyunun resmi web sitesine bakabilirsiniz, buraya tıklamanız yeterli.Burak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.