Dreadnought: Ne Kadar Büyük, O Kadar İyi Dreadnought: Ne Kadar Büyük, O Kadar İyi
Büyüklük bazı şeyler için önemlidir. Dreadnought da olduğu gibi. Dreadnought F2P uzaygemisi aksiyonu oyunu. Eski zamanlardaki korsan gemileri savaşlarının gelecekteki hali. Küçük saldırı gemilerine... Dreadnought: Ne Kadar Büyük, O Kadar İyi

Büyüklük bazı şeyler için önemlidir. Dreadnought da olduğu gibi.

Dreadnought F2P uzaygemisi aksiyonu oyunu. Eski zamanlardaki korsan gemileri savaşlarının gelecekteki hali. Küçük saldırı gemilerine yer yok. Ne kadar büyük o kadar güçlü.Spec Ops: The Lines in de yapımcısı olan Yager her geminin geliştirebilecek olduğunu ( World of Tanks gibi , yeni silahlar, yükseltmeler, daha iyi ekip) ama bu büyük yavaş uzay gemileri ile kazanmanın ilk ve en önemli şartının taktik kararlar olduğunu belirtti.

Oyunun almanca detaylı oynanış videosu :Cem Pirpak

Cem “ MuMiMaW” Pirpak Oyun dünyası ile tanışması "kasetli Commodore 64" ile oldu . Diablo , World of Warcraft , League of Legends oyunlarında beta testerlik yaptı. MuMiMaW nicki ile Amerika serverlerinde başarı ile temsil etti ülkesini. Şimdi Fragtist'in deniz manzaralı ofisine uğramadan video prodüksiyon ve TV departmanının yöneticiliğini yapmakta.