Dreamfall Chapters Book Two: Rebels Görüldü Dreamfall Chapters Book Two: Rebels Görüldü
Geçtiğimiz yıl ilk bölümü piyasaya çıkan Dreamfall Chapters: The Longest Journey’nin ikinci bölümü 10 Mart tarihinden itibaren bizlerle olacak. Unity 4 teknolojisiyle geliştirilen oyunumuzun... Dreamfall Chapters Book Two: Rebels Görüldü

Geçtiğimiz yıl ilk bölümü piyasaya çıkan Dreamfall Chapters: The Longest Journey’nin ikinci bölümü 10 Mart tarihinden itibaren bizlerle olacak.

Unity 4 teknolojisiyle geliştirilen oyunumuzun ikinci bölümü, Dreamfall Chapters Book Two: Rebels olarak duyuruldu. İki paralel dünya arasında geçen hikayemiz, seçimlerimize göre şekilleniyor. Macera türünü sevenlerin baştacı haline gelen oyunumuz, 3D çevresel modellemelere ve 2D arkaplan detaylarına odaklanıyor. W, A, S, D ile yönlendirdiğimiz karakterlerimiz TPS bakış açısına sahip.

Oyunun yönetmeni Ragnar Tornquist, geliştirici ekip Red Thread Games ve Blink Studios, dağıtımcı ise tekrar Red Thread Games’in kendisi.

İşte oyunun yayımlanan son videosu. İyi seyirler.

Book Two: Rebels Linux, Mac ve Windows PC için piyasaya çıkacak.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.