Dünyanın İlk 144Hz’lik İnce Ekranıyla MSI GS65 Stealth Thin Tanıtıldı Dünyanın İlk 144Hz’lik İnce Ekranıyla MSI GS65 Stealth Thin Tanıtıldı
MSI GS65 Stealth Thin, dünyanın ilk 144Hz ince kasalı ekranı ile oyunda laptop estetiğini yeniden tanımlıyor. Dünyanın İlk 144Hz’lik İnce Ekranıyla MSI GS65 Stealth Thin Tanıtıldı

MSI GS65 Stealth Thin, dünyanın ilk 144Hz ince kasalı ekranı ile oyunda laptop estetiğini yeniden tanımlıyor.

MSI, bugün yeni GS65 ürününü duyurdu. GS65 Stealth Thin, dünyanın 4.9mm inceliğinde 144Hz ekrana sahip oyun odaklı ilk dizüstü bilgisayarı. %82 ekran/kasa oranı ile mümkün olan en ufak boyutlara geliştirilmiş özellikler sığdırıyor. Sıradışı elmas kesim altın tasarımı ile GS65 Stealth Thin, oyun laptoplarını stil sahibi bir görünümle buluşturuyor.

Microsoft’un İş Ortakları Cihaz ve Çözümleri departmanı Genel Müdür Yardımcısı Paul Donovan, “Yeni Gaming PC’lerinin tanıtımında MSI’ı desteklemekten heyecan duyuyoruz. Windows 10 ve Intel’in 8.nesil işlemcileri ile güçlendirilen bu oyun sistemleri oyuncuların uzun zamandır aradığı gelişmiş ve yoğun oyun deneyimini sunuyor,” dedi.

Görüş alanını 4.9mm’lik ultra-ince çerçevesi ile maksimum seviyeye çıkaran GS65 Stealth Thin, %82 çerçeve/kasa oranı ile oyunda muhteşem bir görsel deneyim sunuyor. 15.6” ekranı 144Hz tazeleme oranına sahip ve yalnızca 8ms tepki süresi var. Böylece hem oyun, hem de eğlence keyfini pırıl pırıl, canlı görüntülerle bir üst seviyeye taşıyor.

‘Oyun laptop’ı’ klişesini yerle bir eden MSI, cesur bir adım atarak bu laptop’ı elmas kesim altın kenarlar ve muhteşem görsel detaylarla donattı. Yalnızca 1.88 kg ağırlık ve 17.9mm inceliği ile GS65 Stealth Thin, bu ince kasada 8 saatin üzerinde batarya ömrü vaat ediyor. Yeni model ayrıca oyuncuların aradığı gerçek taşınabilirliği mümkün olan en iyi oyun deneyimi ile birleştiriyor.

Uzun zamandır beklenen bağımsız RGB aydınlatmalı SteelSeries klavye nihayet GS serisine ulaştı. Böylece kullanıcılar her tuşu ayrı ayrı özelleştirebilir. Ayrıca gerçek zamanlı oyun istatistiklerini tuş aydınlatmaları sayesinde takip edebilirler. Klavye, farklı ışıklandırma efektleri ve 16.8 milyon renk seçeneğine sahip. Sadece kişiselleştirme için değil, sık kullanılan tuşları aydınlatarak benzersiz bir işlevsellik katarak da kullanabilirsiniz.

Öte yandan MSI, Dragon Center 2.0 yazılımına da özel Gaming modu ekleyerek büyük bir güncelleme getirdi. Baştan tasarlanan Dragon Center 2.0 artık son derece algısal şık bir arayüz ve ileri seviye kullanıcılar için gelişmiş konfigürasyon seçenekleri ile geliyor. Gaming modu şimdi sistem performansını optimize ediyor. Ayrıca desteklenen bazı yeni oyunlara göre özel olarak hazırlanmış klavye aydınlatmaları sunuyor. Bu yeni sürümde, tüm güncellemeler kullanıcı oyunu açtığı anda otomatik olarak kuruluyor.

Yeni GS63/73 Stealth laptop’ın sistemi, en yeni 8. nesil Intel Core i7 işlemci ve pırıl pırıl bağımsız RGB geriden aydınlatmalı klavye ile yenilendi. Aynı ince ve hafif kasa içinde arttırılan performansı ile GS63/73 Stealth macera dolu oyunlara ışık tutacak.

MSI Yeni Intel Yonga Setli Anakartlarını Duyurdu