Dünyanın İlk 4K Web Kamerası Dünyanın İlk 4K Web Kamerası
Logitech, dünyanın ilk 4K web kamerası olan BRIO 4K Pro'yu tanıttı. Kameranın özelliklerini haberimizden okuyabilirsiniz. Dünyanın İlk 4K Web Kamerası

Logitech, dünyanın ilk 4K web kamerası olan BRIO 4K Pro’yu tanıttı. Kameranın özellikleri ise şöyle:

Kamera, saniyede 30 kare 4K, saniyede 60 kare 1080p veya saniyede 30/60 kare 720p video kaydı gerçekleştirebiliyor. Kamera 5 kat dijital yakınlaştırma yapabiliyor. Ayrıca kamera, Windows Hello ve diğer yüz tanıma uygulamalarıyla da uyumlu çalışabiliyor. HDR özelliği sayesinde kullanıcılara daha geniş bir renk aralığı ve doygunluğu sunan kamera, 63 gram ağırlığa sahip.

BRIO 4K Pro’nun HDR destekli RightLight 3 özelliğiyle farklı ışık koşullarında bile başarılı bir performans sergilediği belirtiliyor. Arka plandaki gürültüyü engellemek için çift yönlü mikrofonlara sahip kamera, Windows ve MacOS işletim sistemleriyle uyumlu.

BRIO 4K Pro’nun yurt dışı satış fiyatı 199 dolar.

Kaynak: Hürriyet Teknoloji


Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.