E3 2014 Özel: The Sims 4, İyice Karakter Ayrıntılarına Girecek E3 2014 Özel: The Sims 4, İyice Karakter Ayrıntılarına Girecek
E3 2014 ilk günü hızlı başladı, popüler oyun serisinden The Sims 4 için ilk tanıtım videosu geldi. Electronic Arts, The Sims 4 için ilk... E3 2014 Özel: The Sims 4, İyice Karakter Ayrıntılarına Girecek

E3 2014 ilk günü hızlı başladı, popüler oyun serisinden The Sims 4 için ilk tanıtım videosu geldi.

Electronic Arts, The Sims 4 için ilk tanıtımı yaptı. Sim’leriniz artık daha zeki, daha karakterli, daha eğlenceli, daha garip olacak. Şimdiye kadar Sim’lerin bedenlerini kontrol ettik, artık kalplerini de kontrol edeceğiz. Oyuncuları bambaşka bir dünya bekliyor.

The Sims 4’de, yarattığımız karakterlerin kişilik özelliklerini, arzularını, eğilimlerini, duygularını ve diğer Sim’lere nasıl davranacaklarını biz belirleyebileceğiz. Zaten çok fazla karakter yaratma seçeneğimiz vardı, artık herhalde sonsuza doğru gidiyoruz.

Ayrıca The Sims 4’de Sim’lerimizin yaşadığı çevreler de zenginleşiyor, daha doğal hale geliyor. Oyun gittikçe daha derin bir simülasyona dönüşüyor. Karakterlerimizin hissettiklerini suratlarından bile anlayabileceğiz. Bu da daha keyifli hikayelere yol aaçacak gibi görünüyor.

The Sims 4, 2 Eylül’de piyasada olacak.Burak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.