The Elder Scrolls Onlne : 5 gün kaldı! The Elder Scrolls Onlne : 5 gün kaldı!
  Bethesda’nın ilk MMORPG si The Elder Scrolls Online 4 Nisan’da Avustralya saati ile 10’da başlıyor. Ön sipariş verip hediyeler kazanmak son günler demek.... The Elder Scrolls Onlne : 5 gün kaldı!

 

Bethesda’nın ilk MMORPG si The Elder Scrolls Online 4 Nisan’da Avustralya saati ile 10’da başlıyor. Ön sipariş verip hediyeler kazanmak son günler demek. Oyun-içi hayvanı, beyaz imparatorluk atı, hazine haritaları bu hediyelerden sadece bazıları. Oyunun ücreti yanısıra aylık 15$ lık bir üyelik bedeli de ödeyecek olan, serinin geçmişteki hikâyesine bağlı olarak Tamriel de savaşacaklar. Xbox one ve PS4 için ise Haziran ayını beklemek gerekiyor.Cem Pirpak

Cem “ MuMiMaW” Pirpak Oyun dünyası ile tanışması "kasetli Commodore 64" ile oldu . Diablo , World of Warcraft , League of Legends oyunlarında beta testerlik yaptı. MuMiMaW nicki ile Amerika serverlerinde başarı ile temsil etti ülkesini. Şimdi Fragtist'in deniz manzaralı ofisine uğramadan video prodüksiyon ve TV departmanının yöneticiliğini yapmakta.