eMilli Takımımız eEuro2021 Play-Off Turu’nda eMilli Takımımız eEuro2021 Play-Off Turu’nda
(Haber Bülteni) Ülkemizi 55 ülkenin katıldığı eEuro2021 ön elemelerinde temsil eden eMilli Takımımız, C Grubu’nda aldığı sonuçlar neticesinde grubunu ikinci tamamlayarak eEuro2021 şansını Play-Offlara... eMilli Takımımız eEuro2021 Play-Off Turu’nda

(Haber Bülteni)

Ülkemizi 55 ülkenin katıldığı eEuro2021 ön elemelerinde temsil eden eMilli Takımımız, C Grubu’nda aldığı sonuçlar neticesinde grubunu ikinci tamamlayarak eEuro2021 şansını Play-Offlara bıraktı.

Hırvatistan, İsveç, Güney Kıbrıs ve San Marino ile C Grubu’nda mücadele eden eMilli Takımımız topladığı 15 puanla Hırvatistan’ın ardından grubunu ikinci olarak tamamladı.

10 ve 17 Mayıs tarihleri arasında oynanacak Play-Offlarda eEuro2021 şansı elde etmek için mücadele edecek olan eMilli Takımımızın kadrosunda Ali Doğan Barutçu, Emirhan Ünal, Erman Gökdemir ve Mücahit Sevimli yer alıyor.

eEuro2021 Ön Elemeleri C Grubu Puan Durumu:

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.