En İyi 10 Assassin’s Creed Fragmanı En İyi 10 Assassin’s Creed Fragmanı
Ubisoft’un vazgeçilmez isimlerinden biri olan Assassin’s Creed, bu sefer en iyi 10 fragmanıyla karşımızda. Gelelim Ubisoft’un iki yeni meyvesine. Fransız Devrimi sırasında yaşananları konu... En İyi 10 Assassin’s Creed Fragmanı

Ubisoft’un vazgeçilmez isimlerinden biri olan Assassin’s Creed, bu sefer en iyi 10 fragmanıyla karşımızda.

Gelelim Ubisoft’un iki yeni meyvesine. Fransız Devrimi sırasında yaşananları konu alacak olan Assassin’s Creed Unity, 1780’li yılların Paris’ini gözler önüne serecek. Hikayemiz Arno Dorian üzerine odaklansa bile, yanına 3 suikastçi eklenince maceralarımız daha farklı boyutlara taşınacak.

Ubisoft’un diğer bir vurgunu olan Assassin’s Creed Rogue, Assassin’s Creed Unity’nin aksine bizi eski nesil konsollarda karşılayacak. Hikayemiz bizi 1752 – 1761 yılları arasındaki 7 yıllık savaşı deneyimlememizi sağlayacak. 21 yaşında bir kahraman olan Shay Patrick Cormac suikastçilerin ihanetine uğrayınca, yolunu bambaşka bir şekilde çizmeye başlayacak.

İki farklı AC oyunumuz 13 Kasım tarihinde bizlerle olacak. Çıkışını yapmadan önce geçmişe biraz dönüp, en iyi AC fragmanlarına da göz atalım dedik. ACVideos isimli YouTube kanalının yayımladığı videoya bakılacak olursa, lider birçoğumuzun kalbinde aynı. Spoiler vermeyelim, siz en iyisi videoyu izleyin.

İyi seyirler. Unutmadan, sizin kalbinizdeki bir numaralı AC fragmanı hangisi? Yorumlarınızı bekliyoruz.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.