Endless Space 2 İçin Erken Erişim Çok Yakında Endless Space 2 İçin Erken Erişim Çok Yakında
Uzay ve Strateji, eğer bunları seviyorsanız zaten Endless Space'i denemişsinizdir. Şimdi sıra Endless Space 2 oyununda! Endless Space 2 İçin Erken Erişim Çok Yakında

Direkt olarak şunu belirtmeliyiz ki eğer uzay ve strateji ikilisini seviyorsanız ve Endless Space‘i oynamadıysanız en kısa zamanda edinin ve oynayın. Dönemin en sıkı oyunlarından olan Endless Space Amplitude Studios tarafından geliştirilmişti. Ekim ayı içerisinde ise oyunun ikincisi olan Endless Space 2 erken erişime açılacak. Bu yaz erken erişime geçmiş olması gereken oyun maalesef geçememiş ve ertelenmişti.

Oyunculardan gelen geri bildirimler doğrultusunda oyunu en iyi şekilde erken erişime açmak isteyen Amplitude mecburen oyunu Ekim ayına kadar ertelemek zorunda kalmış. Ayrıca firma tarafından gelen diğer bir açıklama ise oyunun erken erişime açıldığında oyuncular tarafından indirilip oynanabilecek olan versiyonunun pre-alpha olacağı yönünde.

Yani oyunda bir çok eksik olacağı ya da bazı mekaniklerin çalışmadığı kesin durumda. Ancak en kısa sürede tekrar bür sürüm çıkartarak bu eksikleri de hızlı bir şekilde kapatacaklarını dile getirdiler.

Yoksa Beyond Good and Evil 2 Bu Sefer Geliyor Mu?Sonat Samir

Herşey 1993 senesinde arcade salonunu keşfetmesi ile başladı. Daha sonra eve giren Atari 2600 ile işlerin boyutu çok değişti. Video oyunları artık hayatının vazgeçilmez bir parçası. FRP hobisi ise hayatında ayrı bir öneme sahip.