ENnie Ödülleri’nde Bir Türk: Kayra Keri Küpçü ENnie Ödülleri’nde Bir Türk: Kayra Keri Küpçü
FRPNET’in kurucusu Kayra Keri Küpçü, ENnie ödüllerinde jüri olmak için aday gösterildi. Fantastik oyun ve FRP dünyasının en saygın ödüllerinden olan ENnie Ödülleri’nin gelecek... ENnie Ödülleri’nde Bir Türk: Kayra Keri Küpçü

FRPNET’in kurucusu Kayra Keri Küpçü, ENnie ödüllerinde jüri olmak için aday gösterildi.

Fantastik oyun ve FRP dünyasının en saygın ödüllerinden olan ENnie Ödülleri’nin gelecek sene düzenlenecek olan seçmelerinde jüri olmak için, FRPNET’in kurucusu Kayra Keri Küpçü aday gösterildi. Dünya çapında tüm fantastik oyun üreticilerinin yarıştığı bu yarışmada Kayra Keri Küpçü, geçen sene ilk kez bir Türk jüri adayı olarak ülkemizi başarıyla temsil etti.

Şimdi yine sizlerin desteğiyle tüm dünyada ülkemizi yeniden temsil edebilir. Oylamalar 20 Temmuz itibarıyla başladı ve 10 gün sürecek. Siz de Kayra Keri Küpçü’nün ülkemizi temsil etmesini ve bu önemli etkinlikte jüri olarak görev almasını istiyorsanız buraya tıklayarak desteğinizi verebilirsiniz. Yapmanız gereken, Kayra Keri Küpçü isminin yanındaki kutudan “1” rakamını seçip oyunuzu göndermek. Her gün yeni bir oy vererek Kayra’nın bir yıl daha jüri olmasını ve ülkemizi fantastik oyun camiasında temsil etmesini sağlayabilirsiniz.

oylama