Eon Altar’ın Üçüncü Bölümü İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu Eon Altar’ın Üçüncü Bölümü İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu
Flying Helmet'in yapımcılığını üstlendiği co-op RPG oyunu Eon Altar'ın sezon finali için çıkış tarihi belli oldu. Eon Altar’ın Üçüncü Bölümü İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Flying Helmet‘in hem yayımcılığını hem de geliştirmesini üstlendiği co-op RPG oyunu Eon Altar‘ın üçüncü bölümü için çıkış tarihi belli oldu. Watcher in the Dark adındaki bölüm; ilk sezonun, sezon finali niteliği taşıyor.

Eon Altar’ı diğer RPG oyunlarından ayıran en büyük özelliği; akıllı telefonlarınıza kurduğunuz ve karakterlerinizi yönlendirmenizi sağlayan uygulama. Google Play ve Apple Store‘dan ulaşabileceğiniz uygulamada; karakterinize seviye atlatabilir, gizli görevler edinebilir ve diyalog seçeneklerini yapabilirsiniz.  

Sezonun son bölümüne; “Lady Allevia’nın yenilgisinden sonra, güçlü bir figürün sizi Guild Lord Davian’ın elinden kurtarıp, yer altı mezarlarının altında bulunan mağaralarda yalnız bırakması ile başlıyoruz.”

Üçüncü bölümün fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Eon Altar’ın üçüncü bölümü Watcher in the Dark 19 Ocak 2017 yılında çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun ilk iki bölümüne Steam üzerinden ulaşabilirsiniz.

Starlight Celebration Final Fantasy XIV’e Geri Dönüyor