Epic Games Store’a Steam’inkine Benzer Bir İade İmkanı Geldi! Epic Games Store’a Steam’inkine Benzer Bir İade İmkanı Geldi!
Epic Games Store hızla gelişmeye devam ediyor. Epic Games, yeni oyun mağazasına şimdi de iade seçeneği getirdi. Epic Games Store’a Steam’inkine Benzer Bir İade İmkanı Geldi!

Epic Games Store hızla gelişmeye devam ediyor. Epic Games, yeni oyun mağazasına şimdi de iade seçeneği getirdi.

Tıpkı Steam’de olduğu gibi Epic Games Store’da da kullanıcılar aldıkları bir oyunu, 2 saat oynanış süresini doldurmadan 14 gün içinde iade edebilecek. Epic Games şu anda kullanıcıların iade işlemini kendi kendilerine yapabilecekleri bir sistem üzerinde çalışıyor. Ancak şimdilik destek kısmı kullanılıyor. Para iadeleri tabii ki ülkelerin yerel para birimlerine göre yapılacak. Yani Türk kullanıcılar TL ile oyun aldıkları için iadeler de TL cinsinden hesaplarına aktarılacak.

Epic Games Store, Steam’i zorlamaya devam edecek gibi görünüyor. Platform düzenli olarak ücretsiz oyun dağıtıyor ve en son geçtiğimiz günlerde Ubisoft ile varılan anlaşma sonucu The Division 2 başta olmak üzere Ubisoft oyunlarının da burayı tercih edeceği açıklanmıştı.

The Walking Dead’in Son İki Bölümü Epic Store’a Özel Olacak!