Kategoriler

Evdeki Televizyonu Dokunmatik Yapın!

Touchjet WAVE ile her evin televizyonu dokunmatik televizyon’a dönüşecek…

Kurulumu çok basit olan Touchjet WAVE, her televizyonu dokunmatik bir ekrana çeviriyor. 2.0 GHz hızında çalışan dört çekirdekli ARM Cortex A9 işlemciye sahip, yanında 1GB DDR3 bellek ile geliyor, 8GB’lık dahili hafızası bulunuyor ve WiFi ile Bluetooh kablosuz bağlantı teknolojilere sahip olan ürün kablo kalabalığını da minimum düzeye indiriyor.

Android işletim sistemi kullanan cihaz rakiplerinin aksine hem iş hem de eğlence dünyasında kullanılabiliyor. Bu sayede ev kullanıcısı için de bir çözüm olmuş. Touchjet WAVE’e sahip olmak için en az 99$ bağış yapmak gerekiyor. Ürün ise 2016 Mart ayında elde edilebilecek. Indiegogo’nun koyduğu 100,000$ hedefe ulaşmasına oldukça az bir miktar kaldı.

Standart televizyon modellerinin üzerine kolayca takılabilen bu ürün, bağlantı noktası olarak HDMI portunu kullanıyor, gücünü ise elektrikten alıyor. Ancak 60-inç boyuta kadar destekliyor. 

Televizyondan aşağıya doğru bakan cihaz üzerinde yer alan kızılötesi teknolojisiyle kişilerin el hareketlerini ve beraberinde gelen stylus kalemi algılayabilen Touchjet WAVE, bu sayede kullanıcılara kullanımı çok rahat olan dokunmatik bir yüzey kazandırıyor. Özel uygulamasıyla iOS ile Android işletim sistemi diğer mobil cihazlardan görüntü alabilen Touchjet WAVE, ayrca çoklu dokunma algılaması da gerçekleştirebiliyor.

 

Görüntülenmeler:
8
İlgili etiketler:
· · · · · ·
İlgili Kategoriler
Donanım · Haber