EvilBane: Kuzgunların Yükselişi’ne İlk Güncelleme EvilBane: Kuzgunların Yükselişi’ne İlk Güncelleme
Mobil RPG Evilbane:Kuzgunların Yükselişi, eğlenceli aşamalar ve pek çok oyun içi ödülü içeren ilk güncellemesini duyurdu. Detaylar haberimizde. EvilBane: Kuzgunların Yükselişi’ne İlk Güncelleme

Mobil RPG Evilbane: Kuzgunların Yükselişi, eğlenceli aşamalar ve pek çok oyun içi ödülü içeren ilk güncellemesini duyurdu.

Netmarble‘ın mobil aksiyon RPG oyunu EvilBane: Kuzgunların Yükselişi, kıyı uçurumları aşamalarından ve Pelerin’den oluşan güncellemesini oyun severlerin beğenisine sunacak. Güncelleme kapsamında gerçekleşecek olan Mogle’ın TP Küresi çekilişine katılımlar da 19 Mayıs’a kadar devam edecek.

Güncellemeler kapsamında düzenlenen Mogle’ın TP Küresi Çekili etkinliği ile EvilBane oyunculara, her Arena ve Lonca Savaşı tamamlandığında veya kazanıldığında Mogle’ın Seviye Yükseltme Parçası hediye ediyor. Mogle’ın Seviye Yükseltme Parçasından 15 adet toplayan oyuncular etkinliğe bir kere katılabilecek ve Seyrek Silah TP Küresi, Nadir Silah TP Küresi, Seyrek Zırh TP Küresi, Nadir Zırh TP Küresi, Seyrek Aksesuar Küresi, Nadir Aksesuar Küresi, Seyrek Pelerin TP Küresi veya Nadir Pelerin TP Küresi’nden birini kazanma şansı yakalayacak. Oyuncular çekilişe günde sadece on kere katılabilecek.

EvilBane oyun içi satın alma seçenekleriyle App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

App Store

Google PlayCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.