Failbetter Games Sunless Skies’ı Duyurdu Failbetter Games Sunless Skies’ı Duyurdu
Sunless Sea, korkunç yaratıklarla dolu bir denizde yaşanan heycanlı bir hikaye. Şimdi ise sıra Sunless Skies ile uzayda yaşanacak macerada! Failbetter Games Sunless Skies’ı Duyurdu

Sunless Sea oyunun yapımcısı Failbetter geçtiğimiz gün yeni oyunları olan Sunless Skies‘ı duyurdu. Sunless Sea oyunları ile oldukça ilgi toplayan yapımcılar. Oyundaki keşif, hayatta kalma ve Lovecraft tadındaki atmosferi ile dikkatleri üzerine çekmişti. Görünen o ki tehlikeli sulardan çıkıp biraz da tehlikeli uzay gezintisi yapmanın vakti gelmiş.

Bir kickstater projesi olarak başlayacak olan yapımın kickstarter için başlangıç tarihi olarak Şubat ayı planlanmış. Failbetter’ın yaptığı diğer bir açıklama ise oyunun zaten yapımına başladıkları ve yakın zaman içerisine konsept çizimler ya da ekran görüntüleri paylaşabilecekleri yönünde.

Bakalım yeni oyunda yeni bir şeyler görecek miyiz, yoksa sadece aynı oyunun uzayda geçen bir modu gibi mi olacak.

Pavilion Steam ve Humble Üzerinden Çıkışını Gerçekleştirdi.Sonat Samir

Herşey 1993 senesinde arcade salonunu keşfetmesi ile başladı. Daha sonra eve giren Atari 2600 ile işlerin boyutu çok değişti. Video oyunları artık hayatının vazgeçilmez bir parçası. FRP hobisi ise hayatında ayrı bir öneme sahip.