Fallout 4’ün Son Eklentisi Nuka-World Görücüye Çıkıyor Fallout 4’ün Son Eklentisi Nuka-World Görücüye Çıkıyor
Eğer siz de Fallout 4’ün son eklentisi olacağı söylenen Nuka-World için merakla bekleyen kitledenseniz, haftaya oynanışı görebileceksiniz. Fallout 4’ün Son Eklentisi Nuka-World Görücüye Çıkıyor

Eğer siz de Fallout 4’ün son eklentisi olacağı söylenen Nuka-World için merakla bekleyen kitledenseniz, haftaya oynanışı görebileceksiniz.

Bethesda’nın Twitter hesabından duyurduğu kadarıyla, Nuka-World eklentisinin oynanışı 23 Ağustos tarihinde görülebilecek. Firmanın Twitch kanalından canlı olarak yayınlanacak oynanış ardından, eklenti 30 Ağustos tarihinde piyasada olacak.

Nuka-World eklentisi, Fallout 4’ün altıncı DLC paketi olacak. Öncekiler ise Automatron, Wasteland Workshop, Far Harbor, Contraptions Workshop ve Vault-Tec Workshop idi. Yeni eklenti her zaman olduğu gibi yeni bir hikaye, düşmanlar, silahlar ve aletler getirecek. Firma içerik ve hikaye ile ilgili ayrıntıları henüz açıklamadı. Ayrıca bu son eklentinin dosya boyunun, bir önceki büyük eklenti paketi olan Far Harbor’dan daha da büyük olacağı bilgisi verilmişti.

Fallout 4’ün Son Eklentisi Nuka-World Görücüye Çıkıyor

Fallout 4 için Season Pass aldıysanız, Nuka-World’ü ek ücret ödemeden oynayabileceksiniz. Aksi takdirde 20 Dolar gibi bir fiyatı olacak.

Fallout 4 İçin Son Yaklaşıyor – Nuka World Son DLC Olacak!Burak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.