Far Cry 4’ten Yepyeni Bir Oynanış Videosu Far Cry 4’ten Yepyeni Bir Oynanış Videosu
PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One platformlarında çıkış yapacak olan Far Cry 4’ten yepyeni oynanış videosu geldi. Dunia Engine 2’nin... Far Cry 4’ten Yepyeni Bir Oynanış Videosu

PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One platformlarında çıkış yapacak olan Far Cry 4’ten yepyeni oynanış videosu geldi.

Dunia Engine 2’nin yeniden şekillenmiş halini oyun dünyasına sunacak olan Far Cry 4, bizleri Troy Baker’ın seslendirdiği Pagain Min ile tanıştıracak. Kyrat’ta hayatta kalmanın yüzlerce yolu var ancak Pagan Min gibi bir psikopattan kurtulmanın tek bir yolu var; gerekirse onun gibi olmak.

İşte 18 Kasım’da piyasaya çıkacak olan Far Cry 4’ün “Survival Kyrat” isimli oyun içi görüntülerinden oluşan yeni videosu. İyi seyirler.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.