Far Cry 6 İndirilebilir İçeriği Joseph: Collapse Çıktı Far Cry 6 İndirilebilir İçeriği Joseph: Collapse Çıktı
(Haber Bülteni) Far Cry 6’ya gelen ve Sezon Kartı’nın bir parçası olan üçüncü büyük DLC Joseph: Collapse; Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation®5, PlayStation®4, Stadia ve... Far Cry 6 İndirilebilir İçeriği Joseph: Collapse Çıktı

(Haber Bülteni)

Far Cry 6’ya gelen ve Sezon Kartı’nın bir parçası olan üçüncü büyük DLC Joseph: Collapse; Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation®5, PlayStation®4, Stadia ve Epic Games Store ile Ubisoft Store üzerinden Windows PC’de çıkacak. Joseph: Collapse’e erişmek isteyen oyuncuların Far Cry 6’ya sahip olması gerekiyor. DLC, koop olarak oynanabilecek. Buddy Pass ile Joseph: Collapse sahipleri, davet edilen kişi DLC’ye sahip olmasa bile, başka bir Far Cry 6 oyuncusunu (aynı platformda) eşli oynamaya davet edebilecek.

Oyuncular, Roguelite türünden ilham alan yepyeni bir deneyim için Hope County, Montana’nın çarpık bir versiyonunda Far Cry® 5’in ikonik kötü adamı Joseph Seed olarak oynayacaklar. Yoğun aksiyon ve hikâye anlatımını harmanlayan Joseph: Collapse, oyunculara Joseph’in işkence görmüş zihnine girmeleri, inancı çöktükten sonra eski tarikat müritleriyle karşı karşıya gelmeleri ve sonunda da içindeki şeytanları defetmek için mücadele ederken aile üyeleriyle yüzleşmeleri için eşsiz bir fırsat sunacak.

DLC’nin çıkışını kutlamak adına şu anda tüm dijital mağazalarda, tüm Far Cry 6 sürümlerinde %40’a varan indirim uygulanıyor. Ayrıca Far Cry 6 sahipleri, Sezon Kartı’nda %25 indirimden faydalanabilirler.

Geliştirilmesi Ubisoft Toronto tarafından yürütülen Far Cry 6, oyuncuları günümüz gerilla devriminin kalbine sürükleyen bir açık dünya birinci şahıs nişancı oyunu. Oyuncular, Yara’dan kaçmaya çalışan ancak sonunda devrimci grup Libertad’a katılan, askeri okuldan terk bir yerli olan Dani Rojas olarak Yara’yı özgürleştirme amacını üstlenecekler. Dani olarak oyuncular, şimdiye kadarki en yaratıcı ve yenilikçi cephanelik ile Far Cry tarzı “Resolver” yani çözümcü gerilla savaşının adrenalini ve kaosunu yaşayacaklar.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.