Far Cry 4’ün Silahlarını Tanıyalım Far Cry 4’ün Silahlarını Tanıyalım
Ubisoft, Kyrat’da geçecek olan FarCry 4’ün vahşi doğasında hayatta kalmamızı sağlayacak olan silahları bir video ile tanıttı. Ubisoft, Far Cry 4‘ün silahlarını tanıttığı bir... Far Cry 4’ün Silahlarını Tanıyalım

Ubisoft, Kyrat’da geçecek olan FarCry 4’ün vahşi doğasında hayatta kalmamızı sağlayacak olan silahları bir video ile tanıttı.

Ubisoft, Far Cry 4‘ün silahlarını tanıttığı bir video yayınladı. Video içerisinde Kyrat‘ta hayatta kalabilmemiz için hangi silahları kullanabileceğimizi görüyoruz. Hem insanlardan hem de vahşi hayvanlardan kendimizi koruyabilmemiz için büyük ölçüde işimize yarayacak olan bu silahları Ubisoft’un yayınladığı bu video içerisinde görebiliyoruz.

Video içerisinden Far Cry 3’te de gördüğümüz silahlar dışında yeni silahlarla da tanışıyoruz. MG42’den P416’ya, Havan’dan Flamethrower’a kadar birçok silahı kullanabilecekken, Kukri isimli bıçak da özellikle yakın dövüşlerde oldukça işimize yarayacak. Lafı daha fazla uzatmadan sizleri aşağıdaki Far Cry 4 silahları videosuna alalım.