Kategoriler

Fast & Furious 9 ve 10’un Yönetmeni Belli Oldu

Fast & Furious

Fast & Furious serisi dur durak bilmeden ilerlemeye devam edecek gibi görünüyor. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Fast & Furious serisi dur durak bilmeden ilerlemeye devam edecek gibi görünüyor.

Geçtiğimiz haftalarda Netflix’in çizgi filmini yapacağını duyurduğu seri, 2020 ve 2021 yıllarında iki yeni ana filmle yoluna devam edecek. Bu iki ana filmin yönetmenlik koltuğuna ise Justin Lin’in oturacağı açıklandı Vin Diesel tarafından. Lin daha önce serinin dördüncü, beşinci ve altıncı filmlerini de yönetmişti.

Fast & Furious 9’un aslında 2019 yılında vizyona girmesi planlanıyordu ancak film radikal bir kararla 2020’ye ertelendi. Sonraki film de 2021’de seyirci karşısına çıkacak. Tabii 2019’u boş geçirmeyecek seri. Dwayne Johnson ve Jason Statham’ın başrolde olacağı bir spin-off filmi 2019 yılında vizyona girecek. Bu filmde Hobbs ve Shaw karakterlerine odaklanılacak. Ancak Johnson’ın son Fast & Furious filmi olabilir bu. Kendisi daha önce yaptığı bir açıklamada film yapımına yönelik Diesel’le aralarında ciddi bir görüş ayrılığı olduğunu, hatta yüz yüze tartıştıklarını da söylemişti. Yani kendisini en azından ana seride bir daha göremeyebiliriz.

Deadpool 2’nin IMAX Posterleri Ortaya Çıktı
Görüntülenmeler:
11
İlgili etiketler:
· ·
İlgili Kategoriler
Haber · Kültür & Sanat