Kategoriler

FIFA 15, Uygun Ödeme Koşullarıyla Playstore’da Ön Siparişte

FIFA 15, Lionel Messi, EA Sports, Futbol, Reklam

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, Türkiye liginin de bulunduğu FIFA 15 oyununu uygun ödeme koşullarıyla kullanıcılarla buluşturuyor.

Türkiye Spor Toto Süper Lig‘de mücadele eden 18 takımın da yer aldığı FIFA 15, ön siparişle satışa sunuldu. Oyunseverler, gerçekçi bir futbol tecrübesi yaşatan oyunu, 10 TL’den başlayan taksit seçenekleri ile alabilecekler. Serinin bu son oyununda, Ignite oyun motorunun gücünü arkasına alan FIFA 15, görülmemiş derecede detaylı ve gerçekçi bir futbol tecrübesi sunuyor. Oyunseverler, top sürerken çimenlerin açılmasına, yıldız futbolcuların kendilerine özgü hareketlerine, spikerlerin taraftarların davranışlarını gerçek zamanlı olarak yorumlamasına şahit olabilecekler.

FIFA hayranları bu yıl farklı bir heyecan daha yaşayacak. Türkiye Spor Toto Süper Lig’de yer alan 18 takımın katılımı ile FIFA 15’in heyecanı ikiye katlanacak. Oyunseverler taraftarı oldukları takımı oyunu oynarken de destekleme fırsatı bulacak. Tuttukları takım hakkındaki en son haberleri oyun içerisinden takip etme fırsatı yakalayacak olan oyuncular böylece hiçbir haberi kaçırmayacak. Kapak görselinde Arda Turan’ın bulunacağı oyunu ön sipariş ve uygun ödeme koşulları ile satın almak için buraya tıklayın.

Görüntülenmeler:
6
İlgili etiketler:
· · · · ·
İlgili Kategoriler
Haber · Playstore